KAKAV GOL / Milan bizarnim golom spasio svoju utrku za prvim mjestom: Rebić je sve zakuhao, a zapravo nije napravio ništa

Milan je uz puno sreće svladao Fiorentinu i tako ostao u trci za naslov

13.11.2022.
20:52

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Fiorentinu sa 2-1 golom u sudačkoj nadoknadi.

ENGLEZI U AKCIJI /

Manchester United teškom mukom svladao Fulham: Emery nastavlja svoju renesansu s Aston Villom

Talijanski prvak je poveo već u 2. minuti golom Rafaela Leaoa, izjednačio je Antonin Barak u 28. minuti, a pobjedu domaćinima donio je Nikola Milenković pogodivši u sudačkoj nadoknadi vlastitu mrežu.

Ante Rebić je za Milan igrao od 86. minute, a upravo se on našao u gužvi koja je prethodila pogotku za pobjedu.