ŠALA MALA / Modrićev trener nakon njegovog promašaja karijere: 'Morao je zabiti. Ne shvaća što je promašio, izgubljen je'

Kazna je uslijedila vrlo brzo, gosti su golom Lucasa Pereza smanjili na 1-2 u 82. minuti...

11.11.2022.
8:54

U posljednjem susretu 14. kola španjolske La Lige nogometaši Reala su na svom Santiago Bernabeu svladali Cadiz s 2-1.

SUIGRAČI SU GA ZADIRKIVALI /

Nakon velikog promašaja javio se Luka Modrić s jako zanimljivom porukom: 'Priča se da je netko...'

Njemački nogometaš Toni Kroos bio je prvo ime susreta budući je prvo u 40. minuti asistirao Ederu Militau za 1-0, dok je u 70. minuti Kroos zabio fantastičan pogodak za 2-0. Potegnuo je njemački vezni igrač gromovito s 20 metara i sjajno pogodio za dva gola prednosti svoje momčadi.

U 79. minuti sve je moglo biti riješeno, ali hrvatski igrač Luka Modrić nije pogodio, s tri-četiri metra, prazna gostujuća vrata. Kazna je uslijedila vrlo brzo, gosti su golom Lucasa Pereza smanjili na 1-2 u 82. minuti. Cadiz je mogao i do boda, ali je Espino u sudačkoj nadoknadi udarcem glavom prebacio domaća vrata.

'Morao je zabiti'

Nakon utakmice, sam trener Carlo Ancelotti priznao je da je promašaj zakomplicirao utakmicu: "Modrić je morao zabiti 3:0 i riješiti meč, ali onda je promašio najveću priliku i slijedila nam je nepotrebna patnja. Što sam rekao Modriću nakon nevjerojatnog promašaja? On još nije shvatio što je napravio. Izgubljen je", govori i nastavlja:

Rekao sam mu da je dobro što je Hrvatska već objavila popis za SP pa neće imati problema zbog ovog promašaja." Ancelotti se na ovo glasno nasmijao, kao i novinari u dvorani za medije.

Ancelotti je potvrdio da će navijati za sve svoje igrače na Mundijalu: "Naravno da ću gledati Mundijal kod kuće. Ne vidim jasnog favorita. Moje su momčadi one u kojima su moji igrači, a njih je puno; Brazil, Urugvaj, Francuska, Hrvatska… Italija nažalost ne može osvojiti", zaključio je Don Carlo.