SUIGRAČI SU GA ZADIRKIVALI / Nakon velikog promašaja javio se Luka Modrić s jako zanimljivom porukom: 'Priča se da je netko...'

Luka Modrić je iz igre izašao u 85. minuti, uz ovacije cijelog stadiona, unatoč promašaju...

11.11.2022.
8:22

U posljednjem susretu 14. kola španjolske La Lige nogometaši Reala su na svom Santiago Bernabeu svladali Cadiz s 2-1.

MODRIHNO U AKCIJI /

Jao Modriću pa dokle više? Pogledajte novi Lukin potez koji baca u trans sve ljubitelje nogometa

Njemački nogometaš Toni Kroos bio je prvo ime susreta budući je prvo u 40. minuti asistirao Ederu Militau za 1-0, dok je u 70. minuti Kroos zabio fantastičan pogodak za 2-0. Potegnuo je njemački vezni igrač gromovito s 20 metara i sjajno pogodio za dva gola prednosti svoje momčadi.

U 79. minuti sve je moglo biti riješeno, ali hrvatski igrač Luka Modrić nije pogodio, s tri-četiri metra, prazna gostujuća vrata. Kazna je uslijedila vrlo brzo, gosti su golom Lucasa Pereza smanjili na 1-2 u 82. minuti. Cadiz je mogao i do boda, ali je Espino u sudačkoj nadoknadi udarcem glavom prebacio domaća vrata.

'Priča se...'

Luka Modrić je iz igre izašao u 85. minuti, uz ovacije cijelog stadiona, unatoč promašaju. Nakon utakmice je na Instagramu šaljivo napisao: "Priča se da je netko promašio nemoguće…"

Izdvajaju se komentari Realovih zvijezda. "Zaboravi, prijatelju. Smanjili su gol, nisi ti kriv", napisao je Fede Valverde. "Ništa se nije dogodilo", dodao je Vinicius. "Nije bilo dovoljno mjesta", piše Lucas Vazquez.

Ovom pobjedom Real je smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom. Upisali su Madriđani jedanaestu pobjedu u sezoni te imaju dva boda manje od Katalonaca. Cadiz je ostao pretposljednji na ljestvici.