HRVATSKI MAESTRO / Luka Modrić nakon sjajne utakmice poslao poruku navijačima: 'Vrijeme je...'

Modrić je u pobjedi Reala protiv Šahtara asistirao za drugi gol

20.10.2021.
13:23

Španjolski gigant Real Madrid lakše je od očekivanog vrlo uvjerljivo, s 5:0, slavio na gostovanju kod Šahtara u 3. kolu Lige prvaka.

TREBAMO LI BRINUTI? /

Navijači digli veliku paniku oko Modrića. Vatreni i njegov trener Ancelotti progovorili o mogućem problemu: 'Luka nije dijete...'

Madriđani su nakon autogola Krivcova u prvom poluvremenu potpuno slomili domaćina u nastavku, a posebno treba izdvojiti Viniciusa Juniora koji je postigao dva pogotka i jednom asistirao. Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je od prve minute, a u 51. je vrlo lijepo podvalio loptu i asistirao spomenutom Viniciusu Junioru za tadašnjih 2-0. Strijelci su još bili Rodrygo i Benzema, a Modrić je igru napustio u 78. minuti.

Real je tako stigao do jako važne pobjede u Europi uoči okršaja s Barcelonom u 'El Clasicu' ovoga vikenda.

Modrić se oglasio na društvenim mrežama nakon utakmice sa Šahtarom i poslao poruku navijačima:

"Savršena večer, sad je vrijeme da se fokusiramo na El Clasico. Ajmo!"