RONALDO PROKOMENTIRAO POBJEDU NAKON VAR-A: / Juventusov junak se osvrnuo na najvažniji dio utakmice

Portugalac je zadovoljan prvim dijelom sezone, no...

29.12.2018.
15:39

Od velike je koristi bio VAR nogometašima Juventusa u utakmici posljednjeg kola uvodnog dijela sezone u talijanskom prvenstvu. Prednost od 2-1 su imali igrači talijanskih prvaka sve do 92. minute utakmice kada je, činilo se, na 2-2 izjednačio Sampdorijin Ricardo Sapponara. Pogodak je poništen nakon pregleda snimke, a zbog toga je posebno zadovoljan Juventusov napadač Cristiano Ronaldo, strijelac oba pogotka za pobjedničku momčad tog subotnjeg ogleda.

JUVENTUSU POBJEDA U RIJETKO VIĐENOJ DRAMI: /

VAR riješio pitanje pobjednika u sudačkoj nadoknadi, ostvareni nerealni rekordi

'Sviđa mi se VAR'

"Trebali bismo pozdraviti sve što omogućava sudački posao. Sviđa mi se korištenje video-zapisa pri za suce teškim odlukama ", prokomentirao je portugalski napadač uporabau VAR-a, potom i pobjedu kojom je Juventus stigao do rekordnog 53. boda u prvom dijelu prvenstva.

"Dobro nam ide, imali smo odličan prvi dio sezone, ali moramo nastaviti napredovati kako bismo zadržali ovu razinu forme i u nastavku", zaključio je strijelac četrnaest pogodaka za talijanske prvake u uvodnom dijelu Serije A.