KOVAČ S MONACOM STIGAO DO ŠESTE POBJEDE U NIZU: / Niko nastavio nestvaran niz, sve je bliže samom vrhu

Monaco je nakon novog trijumfa ostao na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice, sa šest bodova manje od trećeplasiranog PSG-a

3.2.2021.
23:05

Francuski prvoligaš Monaco, na čijoj klupi sjedi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, svladao je Nicu (2:1) u 23. kolu Francuske prve lige i stigao do šeste uzastopne pobjede u prvenstvu.

NIKO KOVAČ IZNENADIO FRANCUZE IZJAVAMA NAKON JOŠ JEDNE POBJEDE: /

'Vjerovali vi to ili ne, već sam o tome pričao...'

Monaco je poveo pogotko Ben Yeddera u 28. minuti, Nica je poravnala preko Meloua u 47., a pobjedu Kovačevoj ekipi donio je Ben Yedder svojim drugim golom u 51. minuti.

Nogometaši Lillea slavili su s 3-0 u gostima kod Bordeauxa u 23. kolu Francuske lige i zadržali čelno mjesto na tablici, a pobjede su ubilježili i njihova tri najbliža pratitelja.

Bašiću puna minutaža, Bradarić na klupi

Lille je do 15. pobjede ove sezone došao pogocima Yazicia, Weaha i Davida. Na klupi Lillea ostao je Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić odigrao cijeli susret za Bordeaux. Lille ima dva boda više od Lyona, koji je u gostima pobijedio Dijon s 1-0 golom Paquete u 22. minuti.

PSG je s 3-0 nadigrao kod kuće Nimes, dok je Marseille odigrao 2-2 kod Lensa. Momčad s juga Francuske, za koju je svih 90 minuta odigrao Duje Ćaleta Car, vodila je s 2-0 na poluvremenu, ali nije uspjela zadržati vodstvo.