JUVENTUSOV TRENER O HRVATSKOJ UZDANICI: / 'Napredovat će kad shvati talijanski nogomet'

Značajnu su ulogu odigrali hrvatski nogometaši u pobjedi kojom je Juventus pobjegao na sedam bodova prednsoti u talijanskom prvenstvu.

9.2.2017.
9:34
AFP, MARCO BERTORELLO

Stara dama je u zaostaloj utakmici 18. kola slavila na gostovanju kod Crotonea s 2-0, a prvi je pogodak, praktički iz mrtvog kuta, postigao Mario Mandžukić. Po prvi je put, pak, u talijanskom prvenstvu od prve minute zaigrao i Marko Pjaca koji je ostao u igri do 89. minute i ostavio vrlo dobar dojam.

SUPER MARIO OPET ZABLISTAO: /

Pogledajte kako je Mandžukić iz mrtvog kuta donio prednost Juventusu

Mandžukiću ne treba odmor

"Pitao sam Mandžukića treba li mu odmor, rekao mi je - ne", opisao je voljni moment hrvatskog napadača Juventusov trener Massimiliano Allegri.

Pohvalio je 49-godišnji stručnjak i 21-godišnjeg hrvatskog reprezentativca.

"Pjaca je odradio dobar posao. Mlad je i bit će nam važan igrač za drugi dio sezone. Mislim da može jako napredovati kad shvati talijanski nogomet", naglasio je Allegri.