DESET DUGIH GODINA... / Dinamo više nije najgora momčad u povijesti Lige prvaka: Dva Vatrena su postavila novi rekord

Iz ove skupine u Europsku ligu ide Ajax

1.11.2022.
23:40
Slavko Midzor/PIXSELL

Hrvatski prvak Dinamo je deset godina držao rekord što se tiče bodova i gol razlike ikada u Ligi prvaka.

TUDOR DOBIO VELIKO POJAČANJE: /

Sjećate li se ovog napadača? Rušio je Dinamo, a Vida mu namigivao

U sezoni 2011./2012. izgubio sve utakmice u skupini s Realom, Lyonom i Ajaxom uz gol-razliku -19 (3:22).

Rangersi su današnjim porazom od Ajaxa 3:1 ostali na nula bodova i s gol razlikom od minus 20 iza Dinama.

Prošli PSV

Ekipa s Ibroxa je kroz kvalifikacije dogurali do Lige prvaka nakon što su porazili PSV iz Eindhovena, međutim nakon svega ostat će najgora momčad koja je ikada odigrala sezonu u skupini Lige prvaka.

Rangers' Borna Barisic (right) and Livingston's Joshua Mullin battle for the ball during the Scottish Premiership match at the Almondvale Stadium, Livingston. Picture date: Wednesday March 3, 2021.,Image: 594955606, License: Rights-managed, Restrictions: Use subject to restrictions. Editorial use only, no commercial use without prior consent from rights holder., Model Release: no

Iz ove skupine u Europsku ligu ide Ajax koji je u gostima pobijedio Rangers 3-1 golovima Berghuisa u 4., Kudusa u 29. i Conceicaa u 89. minuti. Za Rangers, koji je natjecanje okončao s nula bodova, Antonio Mirko Čolak je igrao do 60. minute, a Borna Barišić cijelu utakmicu. Jedini je strijelac za domaćina bio Tavernier u 86. iz jedanaesterca.