ČUDESNI DANIJEL SUBAŠIĆ: / Pogledajte kako je veličanstveni Suba spasio Monaco katastrofe u Torinu

10.5.2017.
8:26
AFP, FILIPPO MONTEFORTE

Iako je dobio dva pogotka, Subašić je branio sjajno protiv Juvea. Mario Mandžukić, s druge strane, odigrao je sjajno na lijevom krilu Stare dame.

Od samog početka imala su dva Vatrena i nekoliko međusobnih okršaja, a takav je bio i onaj u 25. minuti. Mandžo je na dodavanje Higuaina izbio sam pred suparničkog golmana, i odmah pucao s nekih desetak metara, ali fantastično je reagirao Subašić i obranio udarac napadača 'stare dame'.

Stoga, sa sigurnošću se može reći kako bi prednost Juventusa bila višestruko veća od 2-0 na poluvremenu da nije hrvatskog golmana, sa četiri, pet fenomenalnih obrana. Tako je i Dybala u 44. minuti izbio sam pred Subašića i pucao s nekih desetak metara iskosa s lijeve strane, ali obranio je to Suba fantastičnim refleksom!

Nakon utakmice, na društvenim je mrežama osvanula kompilacija sinoćnjeg izdanja Subašića protiv Juvea. Pogledajte kako je to izgledalo.