ČUDESAN PREOKRET I VELIKA POBJEDA NIKE KOVAČA: / Hrvatski trener niže uspjeh za uspjehom u Francuskoj

23.1.2021.
23:17

U 21. kolu nogometnog prvenstva Francuske Monaco, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u subotu je na domaćem terenu protiv Marseillea slavio sa 3:1.

Gosti su poveli pogotkom Nemanje Radonjića u 12. minuti, kojemu je asistirao hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car. No, u drugom poluvremenu Monaco je nadigrao goste i pogocima Guillerma Maripána (47'), Aureliena Tchouamenija (75') i Stevan Jovetića (90+1') došao je do četvrte uzastopne pobjede.

Prethodno je Lens kod kuće izgubio od Nice sa 0:1, a strijelac je bio Youcef Atal (49').

Dan ranije u prvom dvoboju 21. kola PSG je s 4:0 na Parku prinčeva pobijedio Montpellier. Za PSG su zabili Mbappé (34', 63'), Neymar (60') i Icardi (61').