TADŽIKISTANCI NISU IMALI ŠANSE / Al Nassr niže pobjede u Ligi prvaka: Cristiano Ronaldo pokrenuo preokret, Talisca dovršio posao. Brozović odigrao skoro cijelu utakmicu

2.10.2023.
22:45

Nogometaši Al Nassra ostvarili su u drugom nastupu skupine E azijske Lige prvaka i drugu pobjedu, na domaćem terenu su svladali tadžikistanski Istiklol 3-1.

ŠOU NA BLISKOM ISTOKU /

Brozović s Al Nassrom slavio u najvećem saudijskom derbiju, utakmicu obilježio nevjerojatan promašaj Cristiana Ronalda

Gosti su vodili 1-0 na poluvremenu nakon pogotka Sebaija, no klub iz Saudijske Arabije okrenuo je rezultat u nastavku.

Prvo je izjednačio Cristiano Ronaldo u 66. minuti, a potom je dva pogotka postigao brazilski igrač Talisca, koji je golovima u 72. i 77. minuti postavio konačnih 3-1.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović bio je u udarnoj momčadi Al Nassra te je igrao do 83. minute. Al Nassr je vodeći na ljestvici skupine E sa šest bodova, dok tri ima iranski Persepolis.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo