ŠOU NA BLISKOM ISTOKU / Brozović s Al Nassrom slavio u najvećem saudijskom derbiju, utakmicu obilježio nevjerojatan promašaj Cristiana Ronalda

Iako je palo sedam golova, nakon ove utakmice će se najviše pričati o promašaju Cristiana Ronalda iz 8. minute

22.9.2023.
23:25

Al Nassr je na svom terenu u spektakularnoj utakmici u 7. kolu saudijske Premier lige s 4:3 svladao Al Ahli, a hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za pobjedničku ekipu.

'ZA JEDNU ZASTAVU' /

Hit video Al Nassra: Brozović i Cristiano Ronaldo plesom s mačevima u nošnjama najavili praznik u S. Arabiji

Ovaj se susret smatra najvećim saudijskim derbijem, a u njega su uraganski ušli igrači Al Nassra koji su poveli u 4. minuti golom Cristiana Ronalda, a u 10. je Talisca udvostručio vodstvo.

Francka Kessieja je smanjio zaostatak Al Ahlija u 30 minuti, nakon čega Talisca u na kraju prvog poluvremena vraća Al Nassru prednost od dva gola.

Riyad Mahrez u 50. minuti smanjuje na 3:2, da bi dvije minute kasnije Ronaldo zabio svoj drugi gol za 4:2.

Treći gol za Al Ahli, za konačnih 4:3, zabio je Al Brikan u 87. minuti.

Iako je palo sedam golova, nakon ove utakmice možda će se najviše pričati o promašaju Cristiana Ronalda iz 8. minute. Tada je Al Nassr izigrao Al Ahlijevu obranu i Ronaldo je morao samo pospremiti loptu u mrežu, no on nije uspio zabiti u prazan gol s dva metra, već je pogodio vratnicu.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.