• Srbi grme nakon remija Vatrenih: 'Albanija šokirala Hrvatsku! Sramotne scene u Hamburgu'

Utakmicu su popratili i srpski mediji pa donosimo njihove reakcije.

19.6.2024.
17:12

Hrvatska je u utakmici drugog kola B skupine EURA u Hamburgu su nogometaši Hrvatske i Albanije odigrali 2-2 (0-1).

VELIKI KIKS /

Kakav šok za Hrvatsku: U 95. minuti primili gol i ispustili pobjedu protiv Albanije

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol. U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednjačenje.

"Tuga u Hrvatskoj, Albanci im uzeli pobjedu u 95: Vatreni pred eliminacijom s Eura nakon meča za infarkt", piše Blic.

"Na terenu spektakl, na tribinama skandal! Albanija u 95. minutu šokirala Hrvatsku, sramotno skandiranje obilježilo utakmicu", ističe Kurir.

"Albanija šokirala Hrvatsku! Skandalozne scene na tribinama i remi u Njemačkoj", napominje Espreso.rs.

"Vatreni napravili preokret za samo dvije minute, pa ostali bez trijumfa u 95. minuti, sramotne uvrede na račun Srbije bacile sjenku na sjajnu utakmicu", naglašava Alo.rs.

"Šokantan vatromet Hrvatske i Albanije: Vatreni pred ispadanjem, epska podjela bodova", piše Telegraf.rs