Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ODJECI BUKTINJE /

Mojmira: 'Nagradu bi trebalo dati i Zvonimiru Barišinu za ovu fotku iz Sitnog Gornjeg'

Nagradu bi trebalo dati i Zvonimiru Barišinu, Pixsellovom fotografu koji je sinoć bio u mjestu Sitno Gornje, gdje se u jednom trenutku ponovno rasplamsala vatra. Koliko je situacija bila ozbiljna, najbolje pokazuju ove fotografije. Bespomoćni mještani gledaju kako se vatra razbuktava. Požar se u jednom trenutku približio kućama, cesta je bila zatvorena, a budući da je riječ o nepristupačnom terenu, vatrogascima je bilo iznimno teško gasiti požar.

VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
Pogledaj još videa