SLAVLJE ROSSONERA / Milan nakon 16 godina u polufinalu Lige prvaka: 'Oduševljeni smo načinom kako smo srušili jakog protivnika'

Nogometaši Milana plasirali su se u polufinale Lige prvaka odigravši 1-1 na stadionu Diego Armando Maradona protiv domaćeg Napolija, čime su obranili prednost (1-0) iz milanskog dvoboja. Vodeći pogodak za Milan postigao je francuski napadač Olivier Giroud u 43. minuti, a velike zasluge pripadaju i asistentu, Portugalcu Rafaelu Leau. Izjednačio je Victor Osimhen na samom kraju utakmice, u trećoj minuti sučevog dodatka. Milan će u polufinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Benfice i Intera, u kojem će Inter u srijedu pred svojim navijačima braniti prednost od 2-0 iz prvog dvoboja odigranog u Lisabonu.