ZNA SE S KIM ĆE DINAMO IGRATI U TREĆEM PRETKOLU: / Bit će to pravi spektakl, oni su opasni i plave čeka težak sudar

Mađarski velikan s legendarnim Sergejem Rebrovom na klupi stiže na Maksimir

30.7.2019.
21:57
Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši Ferencvarosa obranili su prednost od 3:1 iz prve utakmice s Vallettom u uzvratnom susretu 2. pretkola Lige prvaka te će odmjeriti snage d hrvatskim prvakom Dinamo u idućem krugu kvalifikacija.

[FOTO, VIDEO] DINAMO - SABURTALO 3:0: /

Oršić, Petković i nevjerojatni Olmo uništili goste i odveli Modre u 3. pretkolo

Mađari su u prvom susretu u Budimpešti pobijedili Vallettu sa 3-1, dok je uzvrat u Ta'Qali završio 1-1. Domaćin je poveo u 28. minuti golom Fontalenne iz kaznenog udarca, a izjednačio je Niguen u 61. minuti.

Prva utakmica je na rasporedu u utorak 6. kolovoza u Zagrebu, a uzvrat je u Budimpešti tjedan dana kasnije.

Liga prvaka, 2. kolo kvalifikacija

DINAMO (HRV) - Saburtalo (Gru) 3-0 (ukupno 5-0) (Oršić 77, Petković 89, Olmo 90+4) Valletta (Mlt) - Ferencvaros (Mađ) 1-1 (2-4) (Fontanella 27-11m / Nguen 60) APOEL (Cip) - Sutjeska (CG) 3-0 (4-0) (Pavlović 13, 25, 66) Kalju (Est) - Celtic (Ško) 0-2 (0-7) (Kulinits 10-ag, Šved 90+3) Maccabi Tel Aviv (Izr) - Cluj (Rum) 2-2 (2-3) (Blackman 15, Cohen 48 / Culio 19-11m, Rondon 42) Basel (Švi) - PSV (Niz) 2-1 (2-3) (Comert 8, van Wolfswinkel 68 / Bruma 23)