ZAMIJENILI REKETE LOPTOM / Tenisači zaigrali nogomet za Japan

Najbolji svjetski tenisači, koji se trenutno nalaze u Miamiju na turniru iz Masters serije, u srijedu su zamijenili rekete nogometnom loptom, zaigravši na humanitarnoj utakmici za pomoć Japanu.

24.3.2011.
9:33

Protivinici su im bili Fort Lauderdale Strikers, momčad iz druge sjevernoameričke lige, a igrala su se 2 poluvremena u tajanju od 20 minuta.

Nogometaši Fort Lauderdalea odnijeli su pobjedu protiv momčadi tenisača koju je predvodio Novak Đoković, inicijator ovog događaja. U momčadi tenisača zaigrali su još i Nadal, Murray, Verdasco, Ferrer, Lopez, Baghdatis..

Konačni rezultat bio je 4:2 za Strikerse, a golove za tenisače zabili su Murray i Baghdatis. Nakon utakmice je održana i aukcija, a sve u svrhu prikupljanja što više sredstava za pomoć Japanu.