Sprema se veliki okršaj najviših igrača svijeta!

Ivo Karlović potvrdio je sjajnu formu pobjedom na ATP turniru u Houstonu. Div sa Šalate ovoga puta nije morao lomiti protivnika u tie-breaku nego je Rusa Igora Kunjicina pomeo s terena u dva seta.

7.4.2011.
11:24

Karlović je protiv inače neugodnog Rusa slavio s glatkih 6:4, 6:1, nakon 66 minuta igre. Premda u dosadašnjem dijelu turnira Zagrepčanin još nije izgubio svoj servis, to mu se dogodilo već u prvom gemu protiv Kunjicina. Ipak, Ivo je uzvratio već na sljedeći servis protivnika, te sjajno finiširao set breakom u devetom gemu.

Drugi set bio je rutina, Karlović je čak dvaput oduzeo servis protivniku te bez puno znoja osigurao četvrtfinale u kojem ga očekuje još jedan dvometraš, Amerikanac John Isner. Bit će to okršaj dvojice najviših tenisača svijeta.

206 centimetara visoki američki div pobijedio je Argentinca Horacija Zeballosa sa 7:5, 6:3. Isner je samo dva centimetra niži od Karlovića, a međusobno su dosad igrali dva puta, svaki ima po jednu pobjedu.