Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NAOMI OSAKA ODUSTALA OD FRENCH OPENA: /

'Tetiva me još uvijek boli, tako da neću imati vremena pripremiti se za zemljanu površinu'

'Nažalost, ove godine neću moći igrati French Open'

VOYO logo
VOYO logo

Prvakinja US Opena Naomi Osaka povukla se s predstojećeg French Opena zbog ozljede tetive, rekla je u četvrtak.

'Nažalost, ove godine neću moći igrati French Open'

Dvadesetdvogodišnjoj Japanki lijeva tetiva bila je umotana kada se kada se natjecala protiv Viktorije Azarenke u finalu US Opena u Flushing Meadowsu prošli tjedan, na putu do svog trećeg Grand Slam naslova.

"Nažalost, ove godine neću moći igrati French Open", napisala je treća tenisačica svijeta na društvenim mrežama.

"Tetiva me još uvijek boli, tako da neću imati vremena pripremiti se za zemljanu površinu - ova dva turnira previše su mi se približila ovoga puta", istaknula je Osaka te organizatorima i igračima zaželjela sve najbolje.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike