LUDA UTAKMICA ZA BRONCU / Vatreni vratili vodstvo u ključnom trenutku. Pogledajte majstoriju Mislava Oršića, bio je to možda i najljepši gol ovog Mundijala

Hrvatska je povela u 7. minuti pa su Marokanci izjednačili dve minute kasnije, da bi se Vatreni vratili u vodstvo tri minute prije kraja poluvremena

17.12.2022.
16:57
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija u subotu (od 16.00) protiv Maroka igra utakmicu za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu.

NAKLON DO PODA, VATRENI /

Veličanstvena Hrvatska osvojila broncu na SP-u i kreirala jedan od najvećih uspjeha našeg sporta ikad: Ponosni smo do neba!

Utakmica je počela savršeno za hrvatske nogometaša koji su poveli nakon 7 minuta nakon krasne kombinacije. Lovro Majer je ubacio, Ivan Perišić prebacio glavom, a Joško Gvardiol, također glavom, sjajno zabio. No, vodstvo hrvatskih nogometaša nije dugo potrajalo. Marokanci su izjednačili već dvije minute kasnije. U 9. minuti Achraf Dari glavom pogađa za 1:1.

Nakon tog vatrenog otvaranja na novi smo gol čekali do završnice prvog dijela.

Kovačić je na 20-ak metara dodao Livaji, a on sjajno proigrao Oršića koji je čudesno zabio od vratnice s 15-ak metara s lijeve strane. Bio je to jedan od najljepših, ako na i najljepši gol na turniru.