BANG, BANG / Portugalci i Španjolci bez problema i s pola gasa razbili suparnike 3 dana prije početka Mundijala

Portugalci i Španjolci napunili se samopouzdanjem uoči SP-a

17.11.2022.
21:56

Nogometaši Portugala i Španjolske upisali su u četvrtak pobjede u prijateljskim susretima uoči Svjetskog prvenstva na kojem nastupaju i gdje su u krugu glavnih favorita za naslov prvaka.

'PETARDA' MAROKA /

Najveća njihova zvijezda i prijetnja Hrvatskoj spektakularno zabila s polovice terena i poslala opaku poruku Vatrenima

Bez Cristiana Ronalda Portugal je pred svojim navijačima, na Jose Alvalade stadionu, pobijedio Nigeriju 4-0. U prvom poluvremenu dva je pogotka dao Bruno Fernandes, u 9. i 35. minuti iz jedanaesterca. U posljednjih deset minuta susreta za uvjerljivo portugalsko slavlje su još pogađali Goncalo Ramos u 82. i Joao Mario u 84. minuti.

Španjolska je u Ammanu igrala protiv Jordana te je pobijedila 3-1. U prvom poluvremenu jedini je strijelac bio Ansu Fati, u 13. minuti. U nastavku susreta Španjolci su povećali prednost na 3-0 nakon golova Gavija u 56. i Nice Williamsa u 84. minuti, dok je u sudačkoj nadoknadi Al Dardour zabio počasni pogodak za Jordan.

Prijateljske utakmice:

Španjolska - Jordan 3-1 (Fati 13, Gavi 56, N. Williams 84 / Al Dardour 90+2)

Portugal - Nigerija 4-0 (Bruno Fernandes 9, 35-11m, Goncalo Ramos 82, Joao Mario 84)

Izaberi pobjednika Svjetskog prvenstva i osvoji potpisani dres Luke Modrića, televizor i ostale vrijedne nagrade