MOGLO JE I BEZ TOGA / Argentinski izbornik ponizio Vatrene na samom kraju utakmice

Pred kraj susreta uveo je rezervne igrače da dokrajče Vatrene

13.12.2022.
21:54

Nakon prvog poluvremena polufinalne utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva u Lusailu između Hrvatske i Argentine rezultat je 2-0 za Argentinu.

Argentinci su poveli golom Messija iz jedanaesterca u 34. minuti, a u 39. minuti nakon brzog protunapada na 2-0 povećao je Julian Alvarez.

Argentina je povećala vodstvo u 69 minuti i time riješila pitanje pobjednika. Messi je sve napravio, prošao je pokraj Gvardiola i ubacio na pet metara Alvarezu koji zabija.

SVI MISLE ISTO /

Nogometni svijet zgrožen odlukom suca: 'Je li ovo novo pravilo za penale, isključivo za Messija?'

A ubrzo nakon toga izbornik Scaloni zaključio je da mu Vatreni ne mogu ništa pa je krenuo s uvođenjem rezerva. Točnije napravio je pet izmjena. Ubacio je Martineza, Palaciosa, Dybalu, Correu i Foytha umjesto Paredesa, de Paula, Alvareza, Mac Allistera i Moline.