SVI MISLE ISTO / Nogometni svijet zgrožen odlukom suca: 'Je li ovo novo pravilo za penale, isključivo za Messija?'

13.12.2022.
21:28
Goran Stanzl/PIXSELL

Nakon prvog poluvremena polufinalne utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva u Lusailu između Hrvatske i Argentine rezultat je 2:0 za Argentinu. Argentinci su poveli golom Messija iz jedanaesterca u 34. minuti, a u 39. minuti nakon brzog protunapada na 2:0 povećao je Julian Alvarez.

NIJE IŠLO /

Gauči uzvratili Vatrenima za poraz u Rusiji:U subotu igramo za treće mjesto na SP-u; Glavu gore dečki, idemo po broncu!

NIJE IŠLO /

Nakon penala odmah su se pojavile reakcije na Twitteru. Brojni misle kako je Argentina nezasluženo dobila penal.

''Je li ovo novo pravilo za penale, isključivo za Messijeve Argentince?'' pita se Duncan Castles, novinar kojeg prati gotovo 200 tisuća ljudi na Twitteru. Odmah su krenuli i memovi na ovu temu.