CIJELI SVIJET PRIČA O NJEMU / Senzacionalan pogodak mladog vratara: petom u zadnjim sekundama pokvario slavlje prvaka

12.8.2015.
7:09
YouTube

Vratar Den Haaga Martin Hansen postao je junak dana nakon što je senzacionalnim pogotkom petom u sudačkoj nadoknadi spasio svoju momčad poraza protiv prvaka PSV-a (2-2) u 1. kolu nizozemske lige.

U petoj minuti sudačke nadoknade dosuđen je korner za domaćine, a vratar Hansen je u zraku uspio petom postići pogodak koji konkurira za gol sezone.

PSV je vodio pogotkom Adama Mahera (25), izjednačio je Roland Alberg (34), a u 61. minuti Luuk de Jong je donio prednost prvaku.

Kada se činilo da će PSV doći do pobjede, domaće gledatelje je oduševio pogodak Hansena, postignut na neobičan način za vratara.