VUJOVIĆ POTPUNO BIJESAN ZBOG SUDACA: / 'Napravili su ovaj sport smiješnim jer ga vode debili'

"Suci i delegat doveli su utakmicu u egal, i to u utakmicu u kojoj smo mi vodili gotovo svih 60 minuta", rekao je Vujović

15.1.2018.
21:12
PIXSELL

DRAMA U ZAGREBAČKOJ ARENI: Slovenci već proslavili pobjedu, ali suci su im pomrsili planove

DRAMA U ZAGREBAČKOJ ARENI: /

Slovenci već proslavili pobjedu, ali suci su im pomrsili planove

Litavski sudački par Mažeika i Gatelis glavna su tema nakon utakmice između Slovenije i Njemačke koja je završila neodlučenim rezultatom.

Nakon što su Slovenci golom Janca došli do prednosti 25-24, Nijemci su pokušali brzim centrom doći do izjednačenja. Slovenski centar Blagotinšek nije bio na propisanoj udaljenosti od tri metra pri izvođenju lopte i blokirao je njemački udarac, a suci su nakon 10 minuta pregledavanja snimke Blagotinšeku pokazali crveni karton. Nijemci su dobili sedmerac kojeg je sigurno iskoristio Reichmann.

'Ako oni rade cirkus, mogu ga raditi i ja'

Revoltirani izbornik Slovenije, Veselin Vujović, sam je stao na vrata u jednom trenutku kao da će on braniti taj odlučujući udarac, a nakon utakmice nije skrivao bijes:

"Ako oni rade cirkus, onda mogu i ja raditi cirkus! Napravili su sport smiješnim jer ga vode debili! Ja očito ne znam pravila, mogu samo čestitati Nijemcima. Ja sam jako zadovoljan svojim igračim", rekao je Vujović i dodao:

"Suci i delegat doveli su utakmicu u egal, i to u utakmicu u kojoj smo mi vodili gotovo svih 60 minuta", prenosi 24 sata.

Osim te sporne situacije, igrači Slovenije imali su mnogo više isključenja, a Nijemci su izveli devet sedmeraca nasuprot četiri slovenska.