Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
nije sretan /

Srpski izbornik okrivio mlade igrače nakon remija: 'Nisu poštivali akcije i ovo nije prvi put'

Nenad Peruničić uvjeren je da je njevova momčad bila bolja od Hrvatske

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Srbija i Hrvatska odigrale su u beogradskoj Štark areni bez pobjednika 25:25. Domaćini su imali posljednji napad, no nisu uspjeli nokautirati Hrvatsku kojoj je bod donio Duvnjak pola minuta prije kraja.

Šego i Duvnjak spasili nas poraza: Hrvatska se provukla kod nikad lošije Srbije

Červar: 'Bili smo prestatični u napadu, no nije lako igrati pod ovakvim okolnostima u Beogradu'

Duvnjak: 'Treba biti iskren, jednostavno nismo bili pravi. Sva sreća pa mi je ušao zadnji šut'

"Mislim da smo bili bolji. Opet nezrelost, opet glupost mladih igrača, opet nepoštivanje akcija jer je točno rečeno kome ide dodavanje. Ovo nije prvi put da se ovo događa. Momci moraju biti mirni u glavi, razumjeti što znači odgovornost. Gradili smo rezultat cijelu utakmicu, puno energije je potrošeno. Bili smo stegnuti i nikako se nismo mogli opustiti. Moramo više vjerovati u neke stvari'', rekao je Nenad Peruničić.

Srbija bi ipak prije utakmice definitivno potpisala ovakav rasplet.

''Bilo je jako teško igrati protiv reprezentacije koja ima jasan sustav igre i koja je dugo zajedno. Imali smo puno tehničkih grešaka. To je neuigranost. Krivo mi je. Čestitam svojim igračima, ali protiv ovakvog protivnika to nije dovoljno.''

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike