golčina /

KAKVA BOMBA: Ivan Martinović silovito za 11:9, vratar nije imao šanse

Ivan Martinović zabio je sjajan pogodak silovitim šutem izvan 9 metara za vodstvo Hrvatske od 12:9. Ivan je trenutno naš najbolji igrač na terenu. Martinović je sjajno potegnuo s poda s pozicije desnog vanjskog i od vratnice matirao ruskog vratara.

7.1.2022.
17:22

Ivan Martinović nanizao je nekoliko sjajnih poteza u prvom poluvremenu utakmice Hrvatska - Rusija, jedan od njih je definitivno i pogodak koji je postigao silovitim šutem izvan devet metara.

Martinović na poluvremenu ima 8 pogodaka i trenutno je naš najkorisniji igrač na terenu. Ivan asistira, zabija, ali i radi sjajan posao u obrani, te izbornik Hrvoje Horvat može biti jako zadovoljan viđenim od strane Martinovića.

Naš mladi igrač  definitivno pokazuje zašto bi trebao biti jedna od glavnih uzdanica na nadolazećem prvenstvu.