nije bio dan za favorite / Rezultatska katastrofa Arsenala, Chelsea ispao iz Liga kupa: što čeka Mourinha?

Topnici su na Hillsborough stadionu ostali bez dvojice važnih igrača i izgubili od Sheffielda, a Chelsea je poražen od Stokea na jedanaesterce

28.10.2015.
7:45

U susretu osmine finala engleskog nogometnog Liga kupa Arsenal je doživio težak 0-3 poraz na gostovanju kod Sheffield Wednesdaya, a pritom ostao i bez dva važna igrača.

plodno tlo /

Dok Mourinho šuti, bujaju špekulacije: 'The Special One' leti iz kluba ako ne pobijede Redse?

Golove za domaćine, koji se nalaze na devetom mjestu Championshipa postigli su Wallace (27), Lucas Joao (40) i Hutchinson (51). '

Topnici' su na Hillsborough stadionu ostali i bez dvojice važnih igrača. U 4. minuti zbog ozljede je teren morao napustiti Alex Oxlade-Chamberlain, a umjesto njega u igru je ušao Theo Walcott. No, deset minuta kasnije i Walcott je zamijenjen zbog ozljede.

Chelseaju i dalje ne ide: Bluesi ispali iz Kupa

Chelsea je na gostovanju kod Stokea startao s gotovo najjačim sastavom.

Stoke je poveo pogotkom Waltersa u 52. minuti, a goste je spasio Remy. Nakon 90 minuta bilo je 1:1, pa su u pobjednicima odlučivali jedanaesterci.

Tragičar gostujućih je bio Eden Hazard koji je pucao posljednji i naravno - promašio.