REGIJA BRUJI O MODRIMA / 'Hrvati u šoku, Dinamo imao pobjedu u rukama, a onda se dogodio najluđi preokret'

Modri su prokockali pobjedu u sudačkoj nadoknadi

6.11.2019.
23:57
Igor Kralj/PIXSELL

U susretu četvrtog kola C skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je pred 28.316 gledatelja na stadionu Maksimir odigrao 3-3 protiv Šahtara primivši dva gola u sudačkoj nadoknadi i tako pokvario izglede za plasman u osminu finala.

BJELICA POLUDIO NAKON UTAKMICE SA ŠAHTAROM: /

'Ma to je čisti skandal! Stalno je cirkus s tim, daj se više dogovorite što ćete'

Dinamo i Šahtar su odigrali ludu utakmicu. Gosti su poveli, Dinamo je potom okrenuo rezultat s tri gola, da bi Ukrajinci u sudačkoj nadoknadi zabili dva gola za 3-3. Šahtar je treći pogodak postigao u petoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca.

Ukrajinci su poveli u 13. minuti golom Alana Patricka, no 'Modri' su okrenuli rezultat golovima Brune Petkovića u 25. minuti, Luke Ivanušeca u 83. minuti, te kapetana Arijana Ademija u 89. minuti. Dinamo je imao 3-1 i činilo se kako će pobjedom načiniti veliki korak prema plasmnu u osminu finala. Šahtar je u trećoj minuti sudačke nadoknade smanjio golom Moraesa, a u petoj minuti sudačke nadoknade Brych je dosudio kazneni udarca za goste, nakon što je Theophile-Catherine oborio Pjatova, a Tete je bio siguran.

Medij u regiji popratili su dramatičnu utakmicu u Maksimiru.