RAPSODIJA KRAMARIĆA U DORTMUNDU: / Briljantni Vatreni zabio čak četiri gola u 50 minuta i odveo Hoffenheim u Europsku ligu

U 34. kolu njemačke Bundeslige Hoffenheim gostuje kod Borussije Dortmund

27.6.2020.
17:24

Dvadesetdevetogodišnji napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić zabio je četiri gola za svoj Hoffenheim u pobjedi 4:0 nad Borussijom Dortmund u posljednjem kolu ovosezonske Bundeslige. Prva dva gola postigao je u 8. i 30. minuti, a druga dva u 48. i 50. minuti utakmice.

Kramarić je izašao iz igre u 70. minuti, a umjesto njega je ušao Jacob Bruun Larsen.

[VIDEO] KRAMARIĆ SJAJNO ZABIO U POBJEDI HOFFENHEIMA: /

Brekalo i Pongračić slavili kod Schalkea, Haaland srušio Olma i društvo

Kramarić je prvi gol postigao u osmoj, kada je zabio preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora. Drugi je postigao u 30. minuti utakmice nakon što je iz blizine u mrežu skrenuo udarac Roberta Skova.

S dva gola prednosti na odmor

Rezultatom 0:2 za Hoffenheim završeno je prvo poluvrijeme, a Kramarić je u drugom poluvremenu postigao još dva gola.

U 48. minuti je zabio za 3:0, nakon što je poslije brze akcije sam izbio ispred protivničkog vratara i precizno ga matirao, a dvije minute kasnije iz jedanaesterca je zabio za 4:0.

Njegove golove možete vidjeti OVDJE.

Hoffenheimu je ta pobjeda donijela plasman u Europsku ligu, a Borussiji poraz nije ništa značio, jer je momčad iz Dortmunda već prije osigurala drugo mjesto sa 69 bodova i plasman u Ligu prvaka. To isto su ostvarili i RB Leipzig te Borussia Moenchengladbach, koji su pobjedama zadržali prednost u odnosu na Bayer Leverkusen. RB Leipzig je slavio sa 2-1 u Augsburgu, Borussia Moenchengladbach je kao domaćin svladala Herthu sa 2-1, a Bayer je s 1-0 svladao Mainz pa je razmak između tih momčadi ostao isti, a momčad iz Leverkusena će igrati u Europskoj ligi.