sudjelovao i kod drugog gola / Ovo će zanimati Inter: sjajni Perišić zabio prvi pogodak sezone za Wolfsburg u pobjedi nad Eintrachtom

Perišić je postigao prvi pogodak na utakmici u 13. minuti preciznim udarcem glavom nakon ubačaja Krusea, a sudjelovao je i u akciji kod drugog gola svoje momčadi u 17. minuti

16.8.2015.
17:57
AP Images

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Wolfsburg u 1. kolu njemačkog prvenstva u 2-1 (2-1) domaćoj pobjedi 'Vukova' protiv Eintrachta iz Frankfurta.

Perišić je postigao prvi pogodak na utakmici u 13. minuti preciznim udarcem glavom nakon ubačaja Krusea, a sudjelovao je i u akciji kod drugog gola svoje momčadi u 17. minuti, kada je pokušao uzvratiti asistencijom za Krusea, no ovaj je promašio loptu koja se potom sretno odbila do Dosta koji je pogodio za 2-0.

Samo dvije minute kasnije Reinartz je smanjio na 2-1, a to je na kraju ispao i konačni ishod.

Perišić je odigrao svih 90 minuta za njemačkog doprvaka.