Fran Miholjević / Fantastičan uspjeh mladog Hrvata: Završio je drugi na Europskom kontinentalnom prvenstvu!

Miholjević je za pobjednikom kasnio 50 sekundi, a u napetoj završnici s dvije sekunde zaostatka na trećem je mjestu završio Francuz Eddy le Huitouze.

7.7.2022.
19:38

Hrvatski biciklist Fran Miholjević došao je do ogromnog uspjeha nakon što je završio drugi na Europskom kontinentalnom prvenstvu, koje se održavalo u Portugalu.

Radi se o natjecanju juniora do 23 godine. Miholjević ima 19 godina i ispred njega je blistava budućnost u sportu, a to potvrđuje s fantastičnim rezultatima.

Prvi je završio Belgijanac Alec Segaert s vremenom od 27 minuta i 25 sekundi, a na drugom mjestu je završio mladi Hrvat koji nastavlja bilježiti fantastične rezultate.

Nastavlja s dobrim rezultatima

Naime, u travnju je Miholjević pobijedio na trećoj etapi biciklističke utrke po Siciliji. Ona se vozila po dužini od 171 kilometara, a tada je za RTL Sport rekao: "I dalje ne mogu vjerovati što sam uspio napraviti. Iza mene su stvarno bili najveći i najbolji vozači svijeta. Stvarno ne vjerujem što sam napravio."

Fantastičan uspjeh /

Povijesni rezultat za hrvatski biciklizam: Fran Miholjević uzeo treću etapu utrke po Siciliji