Legende Juventusa i Reala odigrale su revijalnu utakmicu, a po jedno poluvrijeme za svaku momčad odigrao je Zinedine Zidane.

3.6.2014.
10:18

U prvom poluvremenu, dok je još igrao za realovce, odlučio je izvesti slobodan udarac iz opasne pozicije. U neko drugo vrijeme, ovo bi bilo 'pola gola', ali Zizou i suigrači baš i nisu bili na istoj valnoj duljini.

Kako je to ispalo pogledajte i sami VIDEU, a legendarnog veznjaka ismijale su i bivše kolege na terenu, prije svih Angelo Di Livio, a i neshvaćeni Francuz se sam smijao svojoj pogrešci.

Ipak, Zidane je došao na svoje nešto kasnije, kada je nakon odlične akcije s Rubenom de la Redom izbacio cijelu Juventusovu obranu i elegantno poentirao. Inače, humanitarna utakmica u Torinu je završila slavljem 'kraljevskog kluba' rezultatom 5:1.