NIJE MU LAKO /

Jedan od junaka Reala propušta finale Lige prvaka: 'Tužan sam'

Lunin pa tako ni madridski Real nisu službeno naveli kako će biti u ogledu protiv Borussije bez ukrajinskog vratara.

31.5.2024.
17:21

Ukrajinac Andrij Lunin, ove sezone prvi vratar madridskog Reala, upitan je za subotnju finalnu utakmicu nogometne Lige prvaka, na Wembleyju je španjolskom prvaku suparnik dortmundska Borussija.

KRALJEVI OPET SLAVE /

Real u nastavku slomio Borussiju za 15. naslov u Ligi prvaka, Modrić slavi novi trofej

"Tužan sam jer se ne mogu pripremiti za finalnu utakmicu Lige prvaka. Bolestan sam, imam gripu", izjavio je 25-godišnji Ukrajinac koji je na vrlo dobar način zamijenio belgijskog golmana Thibauta Courtoisa, kojeg zbog ozljede nije bilo cijele sezone. U međuvremenu se Courtois opravio, ali se trener Carlo Ancelotti i dalje boji dati mu potpuno povjerenje.

Lunin pa tako ni madridski Real nisu službeno naveli kako će biti u ogledu protiv Borussije bez ukrajinskog vratara. Real Madrid je otputovao u London na finalni ogled dok je Lunin ostao u Madridu, ali je predviđeno da se tijekom subote priključi momčadi.

U subotu od 21 sat Real će na Wembleyju loviti svoj petnaesti naslov pobjednika Lige prvaka, nekadašnjeg Kupa prvaka, dok je Borussia (D) u svojoj povijesti jednom slavila u elitnom natjecanju. Dogodilo se to 1997. godine kada je u finalu pobijedila Juventus s 3-1.