WEST HAM UZEO SVA TRI BODA / Vlašićev klub i Dinamov suparnik u Europskoj ligi učinkovit protiv svojeg protivnika

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić ostao je svih 90 minuta na klupi West Hama

17.10.2021.
17:16

Nogometaši West Ham Uniteda, suparnici zagrebačkog Dinama u skupini H Europske lige, u susretu su 8. kola engleskog prvenstva kao gosti svladali Everton s 1-0 (0-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Ogbonna udarcem glavom u 74. minuti nakon ubačaja Bowena.

Vlašić na klupi

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić ostao je svih 90 minuta na klupi West Hama koji je ovom pobjedom stigao Everton na ljestvici, oba sastava sada imaju po 14 bodova, kao i Manchester United te se nalaze na pozicijama od pet do sedam. Na vrhu je Chelsea sa 19 bodova, drugi Liverpool ma 18, a treći Manchester City 17.

West Ham je vodeći u skupini H nakon dva kola s maksimalnih šest bodova, slijede Dinamo i Genk sa po tri, dok je na dnu bečki Rapid bez bodova.