VLAŠIĆ OPET ZABIO I TO PREKRASAN GOL: / Vatreni je u fantastičnoj formi. CSKA razbio protivnika u samo četiri minute

Od 61. minute do 65. minute zabili su tri gola, a drugi pogodak djelo je Vlašića

4.7.2020.
21:52

Hrvatski reprezentativac, Nikola Vlašić, nastavlja s fantastičnom formom u dresu svog CSKA iz Moskve. Zabio je drugi gol u visokoj 4:0 pobjedi nad Ahmatom iz Groznog u 26. kolu ruskog prvesntva.

Zanimljivo je reći kako je CSKA riješio utakmicu u svega četiri minute. Od 61. minute do 65. minute zabili su tri gola, a drugi pogodak djelo je Vlašića. Prvo je Čalov zabio, zatim je Vlašić minutu kasnije, a treći gol djelo je Sigurdssona. Posljednji pogodak pao je u 85. minuti, a strijelac je bio Semenov.

MOSCOW, RUSSIA - JUNE 30, 2020: CSKA Moscow's Nikola Vlasic and Arnor Sigurdsson (L-R) celebrate a goal in a 2019/2020 Russian Premier League Round 25 football match between CSKA Moscow and Spartak Moscow at VEB Arena (CSKA Arena). Russia's Federal Service for the Oversight of Consumer Protection and Welfare (Rospotrebnadzor) has allowed Russian Premier League matches to continue starting from 21 June, on condition that fans fill not more than 10% of a sports venue's capacity and social distancing requirements are observed. CSKA Moscow won 2 – 0. Denis Tyrin/TASS,Image: 537710886, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Vlašić je na nekih 10-12 metara od gola dočekao primio loptu, zatim je prevario jednog čuvara, izbacio se na desnu stranu i onda zakucao loptu u mrežu. Vlašiću je ovo deseti ligaški gol ove sezone, a u prošlom kolu je s dva pogotka odlučio moskovski derbi protiv Spartaka (2:0).

CSKA se bori za mjesta koja vode u Europu, a više ne može dostiči Zenit koji je prvi i obranit će naslov prvaka.