[VIDEO] VATRENI ŽARE I PALE PO NJEMAČKOJ: / Pogledajte fantastičan gol i asistenciju Kramarića te majstoriju Brekala

Junak utakmice bio je Wout Weghorst koji je upisao hat-trick,

15.2.2020.
18:07
: Profimedia, AFP

Hrvatski napadač Andrej Kramarić asistirao je i zabio u porazu Hoffenheima protiv Wolfsburga 3:2 u 22. kolu Bundeslige, dok je u protivničkoj momčadi Josip Brekalo upisao asistenciju.

Junak utakmice bio je Wout Weghorst koji je upisao hat-trick, a golijadu je otvorio u 18. minuti golom iz penala. Hoffenheim je u 45. minuti nakon sjajnog prodora Kramarića po desnoj strani i asistencije na Baumgartnera izjednačio, a u nastavku utakmice Weghorst je već u 52. minuti vratio Wolfsburg u vodstvo, opet iz penala.

Zatim je osam minuta kasnije Hoffenheim dobio penal i Kramarić ga je realizirao udarcem u donji lijevi kut. To mu je bio sedmi gol ove sezone i treća asistencija.

U 69. minuti ušao je Josip Brekalo i dvije minute kasnije asistirao je Weghorstu za pobjedu. Nakon kornera Hoffenheima sjevnula je kontra i Brekalo ju je iznio te je dao za Arnolda koji na koncu Weghorstu servira za treći i pobjednički gol.