[VIDEO] TRENUTAK KOJI JE BACIO ČITAV MAKSIMIR U OČAJ: / Dinamo je pobjedu izgubio na najgori mogući način

Obje momčadi su završile utakmicu s igračem manje

6.11.2019.
23:14
Screenshot

U susretu četvrtog kola C skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je pred 28.316 gledatelja na stadionu Maksimir odigrao 3:3 protiv Šahtara primivši dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Imali dinamovci sve u svojim rukama kad je Ademi zabio za 3:1 nekoliko minuta prije kraja, a onda se dogodio neviđeni preokret na Maksimiru.

[VIDEO] PA OVAJ OLMO JE ČUDO NAD ČUDIMA! /

Dinamov superstar 'polomio gležnjeve' obrani Šahtara pa servirao za Ademija

Šahtar je u sudačkoj nadoknadi stigao do dva pogotka, a taj drugi dogodio se na samom kraju. Felix Brych dosudio je penal nakon što se konzultirao s VAR-om nakon prekršaja Kevina Theophilea. Tete je bio siguran izvođač.

Cijelu tu situaciju možete pogledati OVDJE.

Obje momčadi su završile utakmicu s igračem manje, u 75. minuti kod Dinama je isključen Moro, a samo pet minuta kasnije 'pocrvenio' je i Marlos koji je u svega šest minuta zaradio dva žuta kartona.

U drugom susretu iz ove skupine Atalanta i Manchester City su odigrali 1:1.