Real krenuo šesticom na gostovanju!

Nogometaši Reala na najbolji mogući način otvorili su novo španjolsko prvenstvo.

29.8.2011.
0:23

Pune 24. minute domaćini su odolijevali napadima Reala, a onda je nakon odličnog proigravanja Mesuta Özila za vodstvo Kraljevskog kluba pogodio Cristiano Ronaldo.

Samo četiri minute kasnije braniči Reala zaslužni su za povećanje vodstva. Sergio Ramos asistirao je Marcelu, kojem nije bilo teško pogoditi za 2:0. To je bio i rezultat prvog dijela.

U nastavku je momčad Josea Mourinha zabila još četiri pogotka, a prvi u nizu zabili su u 64. minuti. Strijelac je bio Xabi Alonso. Sedam minuta kasnije asistenciju Di Marije za svoj drugi pogodak, a četvrti Reala iskoristio je Cristiano Ronaldo.

Kaka je ušao u igru u 78. minuti, a četiri minute kasnije nakon ubacivanja Marcela zabio je za 5:0. U 87. minuti Brazilac je uloga strijelca zamijenio onom asistenta i dodao do Cristiana Ronalda, koji pogađa i treći put na utakmici.