MAESTRO /

VIDEO, Pogledajte novu genijalnost Luke Modrića: U svom stilu zabio u prvoj utakmici Lige prvaka

Real je slavio u prvom kolu Lige prvaka, a Luka Modrić je nosio kapetansku traku.

7.9.2022.
11:47
Screenshot

Real Madrid slavio je s 3:0 kod Celtica u prvom kolu Lige prvaka, a Luka Modrić zabio je svoj drugi gol ove sezone. Igrala se 60. minuta kada je hrvatski kapetan pogodio za 2:0 aktualnog europskog prvaka. Real je poveo četiri minute ranije golom Viniciusa Juniora, a Modrić je nedugo potom povisio rezultat u korist Reala.

Modrić je u 30. minuti preuzeo kapetansku traku nakon izlaska Karima Benzeme. Modrić je ponovno pogodio vanjskom i iz blizine savladao domaćeg vratara Joea Harta. Prethodno je Eden Hazard napravio sjajne stvari u začetku akcije uoči Modrićeve sjajne egzekucije.

NAKON UTAKMICE /

Mateo Kovačić čestitao Modrima na pobjedi pa izjavio: 'Volio bih se vratiti u Dinamo jednog dana'

Tri dana uoči 37. rođendana Modrić je postigao drugi gol ove sezone. Treći gol Reala večeras zabio je Eden Hazard u 77. minuti.

Modrić je svoj prvi gol sezone zabio na gostovanju kod Celte pri Realovoj 4:1 pobjedi u La Ligi. Uz Real i Celtic, u ovoj su skupini još Šahtar i RB Leipzig.

Pogodak Luke Modrića možete pogledati OVDJE.