prvi pogodak sezone / VIDEO Perišić protiv Chieva prekinuo golgeterski post: Inter ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi

Hrvatski reprezentativac je u 39. minuti završio efektnu akciju Intera, no njegov pogodak 'poništen' je u sudačkoj nadoknadi

22.12.2018.
21:30
AP Images

Nogometaši Intera osvojili su samo bod na gostovanju kod Chieva odigravši 1-1, iako su pogotkom Ivana Perišića vodili sve do prve minute sučeve nadoknade kad je izjednačujući pogodak postigao 39-godišnji Sergio Pellissier.

Hrvatski reprezentativac je u 39. minuti završio efektnu akciju Intera i nakon prizemnog ubačaja D'Ambrosija s lijeve strane poslao loptu u mrežu.

Perišiću je to prvi ovosezonski pogodak u Serie A. U početnoj postavi Intera bila su i ostala dvojica hrvatskih reprezentativaca, Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović, koji su također odigrali cijelu utakmicu.