VIDEO, MANDŽUKIĆEVO UKLIZAVANJE DOVELO JUVE DO POBJEDE: / Buffon se vratio nakon dva mjeseca i obranio penal

Mandžo je još jednom dokazao koliko znači svakoj momčadi

30.1.2018.
22:20

Juventus je u polufinalu talijanskog kupa gostovao kod Atalante i pobijedio rezultatom 1-0. Higuain je bio jedini strijelac za Staru Damu u trećoj minuti, a njegovom golu prethodilo je požrtvovno uklizavanje našeg Marija Mandžukića koji je izbio loptu iz nogu igrača Atalante.

Imali su domaćini priliku izjednačiti rezultat u 25. minuti, ali udarac Gomeza s bijele točke obranio je Gianluigi Buffon. Veliki talijanski vratar u nedjelju je proslavio 40. rođendan, a Juventusu nije mogao pomoći u posljednjih deset utakmica zbog ozljede. Posljednju je utakmicu igrao 1. prosinca, a večeras je odmah dokazao svoju klasu.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret za Juventus, a uzvratni će se igrati krajem veljače u Torinu. Drugi polufinalni par čine Milan i Lazio koji će svoj prvi susret odigrati u srijedu, dok je uzvrat u Rimu također na rasporedu krajem veljače. Finale će se igrati u Rimu 9. svibnja.