Bayern u pripremnoj utakmici deklasirao Schalke u Dohi.

8.1.2013.
18:12

Prva dva gola zabio je Thomas Müller, već nakon 20 minuta bilo je 2:0 za Bayern, a zatim je Mandžukić poentirao u 33. i 43. minuti. Franck Ribery je bio asistent kod oba gola. U nastavku je poentirao i Mario Gomez.

Precizan je bio i Ivan Klasnić, bivši Vatreni je zabio prvi gol u dresu Mainza. Bundesligaški klub je u posljednjoj pripremnoj utakmici u španjolskoj Marbelli svladao njemačkog trećeligaša Preußen Münster s 3:0. Klasnić je bio strijelac prvog pogotka u 27. minuti, a priču su u nastavku zaključili Shawn Parker i Chinedu Ede. Hrvatski napadač je odigrao sam prvo poluvrijeme. U Abu Dhabiju je HSV s 3:2 pobijedio Al Shabab iz Saudijske Arabije. Dvostruki je strijelac za njemački klub bio Šveđanin Marcus Berg, a pobjednički je pogodak u 77. minuti postigao hrvatski reprezentativac Ivo Iličević.