'TI SI PONOS ZAGREBA'! / Video koji ćete pogledati nekoliko puta. Dinamo objavio snimku od koje će se svaki pravi navijač naježiti

Nakon utakmice Dinamo je na svom Facebooku i Instagramu objavio zaista krasan video od kojeg će svakog pravog navijača proći trnci

6.9.2022.
23:48
Igor Soban/PIXSELL

U susretu 1. kola E skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Maksimir pred 20.607 gledatelja pobijedio Chelsea sa 1-0.

Nogometaši zagrebačkog Dinama svoj osmi nastup u grupnoj fazi Lige prvaka otvorili su na stadionu Maksimiru pobjedom protiv bivšeg europskog i engleskog prvaka Chelsea.

Pogodak odluke postigao je Mislav Oršić u 13. minuti. Engleski velikan je preuzeo inicijativu od prve minute, međutim već u 13. minuti je sijevnula kontra domaćina koju je u pogodak pretvorio Mislav Oršić. Chelsea se do kraja utakmice silno trudio izjednačiti, ali granitna je obrana Dinama bila.

JE LI TO MOGUĆE? /

Nećete vjerovati što je Kovačić izjavio nakon debakla svog kluba protiv Dinama. Navijači Modrih, pripremite se za šok

Svakako treba pohvaliti i sjajnu atmosferu na Maksimiru, koja je sigurno pomogla Modrima u ovoj velikoj pobjedi, a nakon utakmice Dinamo je na svom Facebooku i Instagramu objavio zaista krasan video od kojeg će svakog pravog navijača proći trnci.