Hrvatski nogometaš Luka Modrić i drugi je put u novoj sezoni Primere odigrao svih 90 minuta u sastavu madridskog Reala. Ovom prilikom, u 2. kolu, njegov je Real slavio u gostima kod Granade 1:0.

27.8.2013.
9:17

Jedini je strijelac, već u 10. minuti, bio francuski napadač Karim Benzema, a Modrić je svoj dio posla obavio solidno. Upravo ga je tako ocijenio i nogometni internet-portal Goal.com koji mu je dao ocjenu 3.5 (od jedan od pet).

Uz Modrića je još čak šest nogometaša Reala dobilo istovjetnu ocjenu, dok je igračem utakmice proglašen strijelac Benzema (ocjena četiri).

"Dobro je držao loptu i dirigirao s momčadi iz dubine. Kada se kretao prema naprijed dobro je dijelio lopte", rečeno je u opisu Modrićeve igre, a na internetu se pojavio i VIDEO jedne njegove solo akcije. Nakon što je 'izbacio' dva suparnička igrača ipak nije otišao do kraja...