13.5.2019.
15:17
AP Images

Derbi Juventusa i Rome izgubio je svu natjecateljsku čar krajem sezone. Kako je Stara dama osigurala naslov prvaka Italije nekoliko kola prije kraja, nekako je taj dvoboj u nedjelju navečer prošao "ispod radara".

Doduše, u borbi za europske pozicije Romi su nova tri boda u derbiju protiv najbolje talijanske momčadi dobro došla, no jedan je potez Cristiana Ronalda ipak malo više privukao pozornost od samog rezultata.

‘TO VIŠE NIJE JUVENTUS!’: Ovaj detalj naljutio je navijače Stare dame puno više od poraza u utakmici s Romom

Ronaldo i kapetan Rome Florenzi u 59. minuti "zakačili" su se na terenu, a Portugalac je, nakon što su ih rastavili, pokazao rukom Talijanu da je prenizak da bi se s njim "kačio". Razlika u visini jest značajna, Ronaldo ima 187 centimetara, a Florenzi 173, ali nije ga to spriječilo da u nastavku utakmice zabije sjajan pogodak.

Asistirao mu je Edin Džeko, a na kraju je reprezentativac Bosne i Hercegovine potvrdio pobjedu Rome od 2:0.