VELIKI KIKS BARCELONE PROTIV FENJERAŠA: / Katalonskom gigantu samo bod, Rakitić zamijenjen na poluvremenu

Barcelona je preokrenula utakmicu u svoju korist, no nije izdržala do kraja

4.1.2020.
22:54
Bagu Blanco/BPI / Shutterstock Editorial / Profimedia

Nogometaši Barcelone kiksali su na gostovanju kod posljednjeplasiranog Espanyola gdje su odigrali samo 2:2, nakon čega su ostali bodovno poravnati s Real Madridom na vrhu ljestvice.

MODRIĆ ZABIO, REAL ZASJEO NA PRVO MJESTO: /

Hrvatski maestro ovako je Getafeu zapečatio sudbinu

Espanyol je poveo u 23. minuti golom Davida Lopeza, a rezultat se nije mijenjao do drugog poluvremena kada je uslijedio preokret Barce.

Pobjede madridskog dvojca

Prvo je Luis Suarez u 50. poravnao rezultat, a Arturo Vidal je devet minuta kasnije pogodio za 1:2.

No, u 75. minuti Frenkie de Jong je dobio drugi žuti karton i Barca je ostala s desetoricom, a igrači Espanyola nisu se predavali i u 88. minuti poravnali rezultat preko Wu Leija.

U ranije odigranim utakmicama Real Madrid je razbio Getafe 3:0, Valencija je s 1:0 svladala Eibar, a Atletico Madrid je s 2:1 na svojem terenu pobijedio Levante.