VELIKA VEČER MARIJA MANDŽUKIĆA: / Vatreni napadač pogotkom i asistencijom predvodio Juventus do trijumfa!

Sjajnu formu u kojoj se nalazi posljednjih tjedana napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukkić potvrdio je i u dvoboju 13.

19.11.2016.
22:42
AFP, MARCO BERTORELLO

Mandžukić je bio jedan od najboljih igrača torinskog okršaja u kojem je upisao pogodak i asistenciju. Juventus je poveo u 36. minuti kada je naš napadač lijepo proigrao Samija Khediru, a njemački veznjak matirao golmana gostiju.

ZANIMLJIV OKRŠAJ U SERIJI A: /

Jedan Hrvat zabio, trojica gledala s klupe

Treći gol sezone

U 63. minuti uloge su bile zamijenjene. Khedira je glavom spustio loptu Mandžukiću koji je izbjegao zaleđe i iz blizine povećao prednost Juventusa. Konačnih je 3-0 šest minuta kasnije postavio Hernanes.

Mandžukić je u igri ostao do 84. minute kada ga je zamijenio Kean. Hrvatskom nogometašu je ovo bio treći ovosezonski pogodak u dresu Juventusa, a ne treba zaboraviti ni da je pet puta ove jeseni bio strijelac za reprezentaciju.

Dodajmo da Marko Pjaca zbog ozljede nije igrao za Juventus, dok je kod gostiju cijelu utakmicu u obrani odradio Dario Župarić, a Robert Murić nije ulazio u igru.