VATRENI OBJAVAMA IZAZVALI LAVINU REAKCIJA: / Perišić i Brozović oglasili se nakon kontroverzne utakmice s Juveom - 'Bilo je skandalozno'

Svoje su mišljenje o toj utakmici dali i Perišić i Brozović putem Instagrama

16.5.2021.
15:53

Nogometaši Juventusa u subotu su u 37. kolu Serie A svladali Inter s 3-2, u dvoboju starog i novog prvaka Italije, čime su povećali svoje izglede za plasman u Ligu prvaka.

Za Nerazzure su u tom susretu nastupila dva hrvatska reprezentativca – Ivan Perišić i Marcelo Brozović. Perišić je odigrao drugo poluvrijeme za Inter, a Marcelo Brozović je bio na terenu kroz cijelu utakmicu u čijoj je završnici zaradio dva žuta kartona pa je za njega ova klupska sezone završila.

POGLEDAJTE ZAŠTO JE BROZOVIĆ DOBIO CRVENI KARTON U DERBIJU: /

Vatreni je 'divljački' pokosio zvijezdu Juventusa

Brozović je prvi žuti karton dobio zbog prigovora u 88. minuti, a drugi, isključujući, zaradio je u drugoj minuti sudačke nadoknade nakon grubog prekršaja s leđa na Juanu Cuadradu.

Utakmica je već sada proglašena podosta kontroverznom jer dosuđena su tri penala, bilo je isključenja i na koncu sudac je, prema mišljenju nekih, drastično utjecao na igru.

Svoje su mišljenje o toj utakmici dali i Perišić i Brozović putem Instagrama.

Perišić je bio indirektan i poručio je samo "protiv svega i svakoga", a objavu mu je lajkalo više od 65 tisuća pratitelja.

Ali Brozović je bio podosta oštar i poručio je kako je utakmica bila skandalozna, a objavu mu je lajkalo više od 100 tisuća ljudi.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.