VATRENI JE PROŠLE SEZONE OSVOJIO LIGU PRVAKA, A SAD GA OČEKUJE PUNO TEŽI POSAO: / Otkrio je čemu se nada

Nerazzurri su osvojili bod zahvaljući golu Lukakua u samoj završnici susreta

22.10.2020.
14:55

Nogometaši talijanskog Intera odigrali su 2:2 s njemačkom Borussijoma Monchengladbach u prvom kolu nove sezone Lige prvaka.

ČITAVA EUROPA BRUJI O NEUMOLJIVOJ INTEROVOJ MAŠINI ZA GOLOVE: /

Past ćete u nesvjest kad vidite ovo

Talijani su poveli u 49. minuti golom Romela Lukakua, izjednačio je Bensebaini u 63. minuti iz kaznenog udarca, a vodstvo gostima donio je Hofmann u 84. minuti. Ipak, u posljednjim trenucima susreta Lukaku je svojim drugim golom izborio remi.

Razočaravajući rezultat

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je igrao do 79. minute za Inter, dok je drugi Vatreni Marcelo Brozović ušao u igru u 80. minuti.

Perišić je prošle sezone s njemački Bayernom osvojio Ligu prvaka, a nakon utakmice rekao je da vjeruje da će Inter ući u "knock-out" fazu natjecanja.

Vjeruje u prolaz

"Imali smo puno prilika, ali na kraju smo uspjeli samo uzeti jedan bod", izjavio je za SportMediaset.

"Sezona je duga i uvjeren sam da ćemo se plasirati u osminu finala", poručio je.

Hrvatski reprezentativac ove je sezone nastupio u svih pet utakmica za momčad Antonija Contea i dva puta asistirao u Seriji A.